Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WIedźmin 2 czy Minecraft?


4ev

Rekomendowane odpowiedzi

Pasjonat
Opublikowano

WIedźmin 2 czy Minecraft??

 

Właśnie mam zamiar kupić jedną z tych gier więc którą lepiej kupić??

Pomóżcie.

Status Postów.

10____________________[X]

50____________________[X]

100___________________[X]

250________________________ [_ ]

500________________________ [_ ]

1000_______________________ [_ ]

KryRadzi.png

Opublikowano

Hehe ale dałeś gry ;D

Wiedźmin jest świetną grą przy której można miło spędzić czas .

Minecraft to gra która ostro wciąga.

Ja polecam ci minecraft ponieważ jest tam Multi w Wiedźminie niema i możesz sobie od kogoś pożyczyć lub ściągnąć pirata.

Pomogłem daj + ;D

Dzięki PiecuPL

Opublikowano

Wiedźmin jest ciekawą gierką i Ci ją polecam kupić. Polska produkcja, nie bierz pirata i nie okradaj ich!

W Minecrafta możesz grać na Single jak i MP na piracie.

 

 

 

Jak dla mnie wiedźmin. ;)

w83od2.jpg

Pasjonat
Opublikowano

A jak kupić??

Wieśka w digital i z kontagier.pl czy z gry-online.pl i mieć w pudełku a może jeszcze inne źródło?

A Minecrafta z kontagier.pl czy z allegro a może jeszcze inne źródło?

Status Postów.

10____________________[X]

50____________________[X]

100___________________[X]

250________________________ [_ ]

500________________________ [_ ]

1000_______________________ [_ ]

KryRadzi.png

Opublikowano

To już jak Ci wygodniej.

Ja bym kupował na allegro bo nie wychodząc z domu będziesz miał wiedźmina czy też Minecrafta.

Mam większe zaufanie do allegro jakoś. : )

Być może, że nie kupowałem na w/w stronach gier.

w83od2.jpg

Opublikowano

Pro kiki Junior dobry jesteś,zachęcasz żeby nie grał na piracie w wiedźmina a na minecraft grał na piracie bez sensu jeśli chcesz grać przez mp i single to polecam minecraft a tak to wiedźmin też fajna gierka

634534203295449218.png
Opublikowano

Pro kiki Junior dobry jesteś,zachęcasz żeby nie grał na piracie w wiedźmina a na minecraft grał na piracie bez sensu jeśli chcesz grać przez mp i single to polecam minecraft a tak to wiedźmin też fajna gierka

 

Namawiam go na wiedźmina bo jakbyś dokładnie przeczytał jest wydany przez polską produkcję.

A w MC może grać na becie albo classic.

w83od2.jpg

Opublikowano

Wiedzmina kup ...

 

A minecrafta mozesz miec z neta w 10min. ;f

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

Wiedźmin jest ciekawą gierką i Ci ją polecam kupić. Polska produkcja, nie bierz pirata i nie okradaj ich!

W Minecrafta możesz grać na Single jak i MP na piracie.

 

 

 

Jak dla mnie wiedźmin. ;)

 

No tak ale jeżeli ją kupimy to już nie będzie zarobek dla CDProjektu tylko dla sklepu w którym to kupiliśmy.

 

Polecam Minecrafta bo jest Multiplayer :)

1375207970-U250359.png


Opublikowano

Ja polecam Wiedźmina ma swój klimat również minecraft nie jest zły (ale grałem tylko 2miechy) a wiedźmina nie przeszedłem Polecam WIEDŹMINA !!!

Opublikowano

Wiedźmin jest ciekawą gierką i Ci ją polecam kupić. Polska produkcja, nie bierz pirata i nie okradaj ich!

W Minecrafta możesz grać na Single jak i MP na piracie.

 

 

 

Jak dla mnie wiedźmin. ;)

 

 

 

Piszesz totalne głupoty sory. Zaznaczasz nie okradaj ich a Minecraft może???? Pff

Nie kupuj żadnej obydwie są łatwe do zpiracenia szkoda kasy. ;D

Ale jak już się garniesz do zakupu to Minecraft bo ma Multi na którym spokojnie spędzisz parę miesięcy jak cię wciągnie.

Wiedźmin to tylko parę godzin gry.

Pozdrawiam

Dzięki PiecuPL

Pasjonat
Opublikowano

NO tak pół na pół jest.

 

@UP

A zauważ że wieśka można przejść na kilkanaście jeśli nie na kilkadziesiąt sposobów i jeszcze jak przechodzisz go na tym najwyższym poziomie to jak zginiesz to koniec gry czyli ten dreszczyk emocji. Czyli to zabawa na pare naście tygodni jeśli nie więcej.

 

Natomiast w MC to można zrobić praktycznie wszystko wszystko.

Status Postów.

10____________________[X]

50____________________[X]

100___________________[X]

250________________________ [_ ]

500________________________ [_ ]

1000_______________________ [_ ]

KryRadzi.png

Opublikowano

O My Gy... ale macie pomysły :huh:

 

Wiedźmin2 i Minecraft? Jak to można porównywać? Wiedźmin - wspaniała gra, super fabuła, grafika, dźwięk, efekty i wszystko. Jest w co pograć. Minecraft to gra bardziej dla takich ludzi, którzy sobie lubią pobudować, poeksperymentować itp... sami wiecie. Moim zdaniem to jest jak zestawienie zabawkowego resoraka i Forda Mustanga Shelby GT 500.

 

Co kupić? Oczywiście Wiedźmina. Wiem, że dużo ludzi lubi Minecrafta, fajna gra, nie powiem, ale tutaj nie ma co porównywać... poza tym wszyscy maniacy Minecrafta, których znam, grają na piratach na privach ;)

 

Gdybym mógł dostać za darmo Wieśka i MC to bym wyśmiał tego kto by mi to zaproponował...

Ale o gustach się nie dyskutuje.

Moje zdanie znasz :P

Opublikowano

o.O nie ma żadnego komentarza typu: "Są wakacje wykurwiaj na dwór"

 

Wiedźmin zachęca do przejścia go 2 razy przez fabułę.

Lecz w Wiedźminie nie można dalej grać po ukończeniu gry :)

 

Moim zdaniem:

 

Ściągnij go, jak ci się podoba to go kupisz ^^

1375207970-U250359.png


Opublikowano

Gdybym miał wybierać to wybrałbym minecrafta.

Ta gra rozwija wyobraźnię, można się przy niej wyluzować, nie męczy ;)

Można sobie pobudować.

Tak więc minecraft <3

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...